درباره ی تز دکترا

ما به شما مشاوره می دهیم ، شما تصمیم صحیح را می گیرید!

رساله نیز همانند پایان نامه به نوشته و پژوهشی گفته می­ شود که دانشجویان درباره موضوعی خاص انجام می ­دهند تا مدرک تحصیلی بگیرند. یکی از اصلی­ ترین تفاوت­ های رساله و پایان نامه در این است که پایان نامه مخصوص دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد است و رساله برای دوره دکتری استفاده می­ شود.

وقتی شما به پایان دوره دکتری خود می­ رسید باید رساله دکتری بنویسید و در جلسه دفاعیه در برابر داوران حاضر شده و به سوالاتشان پاسخ دهید. با ارائه پاسخ ­های قانع کننده شما می ­توانید به آن ­ها نشان دهید برای تهیه رساله خود زمان کافی گذاشته­ اید و تحقیقات بسیاری انجام داده اید. اما پیش از رسیدن به این مرحله باید بدانید چطور رساله دکتری بنویسید.


آکادمی و موسسه علمی پژوهشی “تز دکتری

با هدف ارتقای سطح علمی و پژوهشی کشور و آموزش راه های انجام تحقیقات و پژوهش های علمی تاسیس شده است. این آکادمی به دانشجویان و محققینی که قصد انجام تحقیقات علمی همچون نگارش مقاله، انجام پایان نامه، طرح پژوهشی، ترجمه متون علمی و تخصصی، تدوین و چاپ کتاب را دارند کمک می کند تا موثرترین و برترین آثار را خلق نمایند. انجام پایان نامه برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد همواره مسئولیتی مهم و به نوبه خود استرس آور است به همین دلیل آکادمی علمی “تز دکتری” به منظور یاری رساندن به این دانشجویان و ارتقای سطح کیفی کار جهت خدمت رسانی اعلام آمادگی می نماید. همچنین موسسه پژوهشی “تز دکتری” برای علاقه مندان به شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی که نیازمند به رزومه پژوهشی قوی جهت اخذ پذیرش و قبولی در مقطع دکتری هستند، راه های موثری همچون اخذ پذیرش مقاله در مجلات معتبر و مورد تایید وزارت علوم و چاپ مقالات، و همچنین نگارش و چاپ کتاب برای ارتقای سطح رزومه، را فراهم می کند.

از طرفی اکسپت و چاپ مقاله دغدغه ای عظیم برای دانشجویان مقطع دکتری تخصصی محسوب می شود . زیرا اکسپت و چاپ مقاله لازمه ی دفاع از تز و رساله و همچنین لازمه فارغ التحصیلی و اخذ مدرک دکتراست. آکادمی “تز دکتری” از طریق برقراری ارتباط و لینک قوی با مجلات معتبر داخلی و خارجی می تواند امکان اکسپت سریعتر و مطمئن تر را برای این دسته از دانشجویان فراهم سازد. به علاوه این موسسه در اکثر شهرها و نقاط داخل کشور دارای شعب نمایندگی می باشد و مفتخر است که می تواند در تمام زمینه های مذکور یاری رسان عزیزان این مملکت باشد.

2500

مشاوره

100

رشته های تحت پوشش

2000

مشتریان راضی

درباره ی تز دکترا
درباره ی تز دکترا

با تشکر از موسسه ایزی تز