انجام پایان نامه دکترا مهندسی کامپیوتر | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

انجام پایان نامه دکترا مهندسی کامپیوتر | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

انجام پایان نامه دکترا مهندسی کامپیوتر | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

انجام پایان نامه دکترا مهندسی کامپیوتر | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر :

رشته مهندسی کامپیوتر که به طراحی و ساخت اجزای مختلف کامپیوترمی پردازد، لذا از اهمیت بسیار زیادی در دنیای امروز برخوردار است. هدف از طی این دوره تربیت کارشناسانی است که در زمینه تحلیل، طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاهها و مجموعه های سخت افزاری جدید، بررسی و شناخت مجموعه های سخت افزاری و نرم افزاری موجود، نگه داری، عیب یابی و تعمیر و اصلاح و توسعه فعالیت کنند.

طراحی، شبیه سازی، فرآوری، پردازش، سنجش، آموزش، ویرایش و … همه مفاهیمی هستند که با بالاترین دقت و در کوتاه‌ترین مدت زمان ممکن در برنامه های نرم افزاری کامپیوتر انجام می شوند. لذا هدف از این رشته تربیت نیروی متخصص برای انجام امور فوق است.

گرایش های مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد

هوش مصنوعی

در این گرایش دانشجویان با مطالب جدیدی مانند شبکه‌های عصبی، هوش مصنوعی پیشرفته، تئوری فازی، پردازش تصویر و … آشنا می‌شوند.

مهندسی نرم افزار

در گرایش نرم‌افزار در مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان با سیستم‌های عامل پیشرفته ـ بانک‌های اطلاعاتی، داده کاوی، وب معنایی، مدلسازی شبکه­های کامپیوتری، مهندسی نرم­افزار پیشرفته و الگوریتم‌های پردازش موازی و … آشنا می‌شوند.

معماری کامپیوتر

در این گرایش دانشجویان با معماری‌های پیشرفته کامپیوتر و ابر رایانه‌ها، طراحی مدارهای مجتمع، شبکه‌های کامپیوتری گسترده، طراحی سیستم‌های تحمل‌پذیر خطا و آزمون پذیر و … آشنا می‌شوند.

الگوریتم ومحاسبات

این گرایش که یک گرایش جدید است، دانشجویان را با الگوریتم‌های توزیعی و پیشرفته، ریاضیات پیشرفته کامپیوتری و … آشنا می‌کند.

آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر

زبان های برنامه نویسی مهندسی کامپیوتر

JAVA:برنامه‌های تحت وب،برنامه ‌نویسی سیستم‌های کوچک مانند تلفن همراه، رایانه جیبی،برنامه‌های کاربردی بزرگ (Enterprise) ،برنامه‌های رومیزی (Desktop) و……..

مطالب پیشنهادی :
انجام پایان‌ نامه دکترا در اراک

#C: سی شارپ یک زبان برنامه نویسی چند مدلی است که شامل دستوری ، تابعی ، عمومی ، شی گراء و جزء گرا می شود این زبان به دلیل پشتیبانی ماکروسافت و امکان استفاده از مجموعه Visual Studio ماکروسافت ، یکی از مدعیان قوی در بین زبان های برنامه نویسی است.

++C++: C / C یک زبان برنامه‌نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، شیءگرا، سطح بالا و چندرگه (که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند) ، عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد. این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است.++C به همراه جد خود C از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری هستند.

JAVA SCRIPT: جاوا اسکریپت زبان برنامه نویسی می باشد که درون کدهای HTML قرار می گیرد و بر روی مرورگر بازدید کننده اجرا می شود. جاوا اسکریپت توانایی تغییر در محتویات المانهای نمایش داده شده را بر روی مرورگر فرد بازدید کننده دارد بطوریکه امکان پویا سازی یا دینامیک شدن صفحات بوجود می آید.

VISUAL BASIC: برنامه نویسان با این زبان هم قادر به ایجاد برنامه های ساده GUI (دارای رابط گرافیکی برای کاربر) و هم خلق برنامه های پیچیده و توسعه یافته هستند.در حقیقت برنامه نویسی در Visual Basic ، ترکیبی است از اجزای مرتب شده ای برای کنترل روی ویژگی های مختلف فرم ها که از پیش تعریف شده اند و توابع عملیاتی که بر روی این اجزا قابل پیاده سازی و اجرا هستند.

PHP: یک زبان اسکریپت نویسی سمت سرویس دهنده است که بر روی ویندوز و لینوکس عمل می نماید و برای ایجاد صفحات وب پویا به کار می رود

مطالب پیشنهادی :
انجام پایان نامه دکتری کامپیوتر معماری کامپیوتر نرم افزار هوش مصنوعی سخت افزار

OBJECTIVE_C: این زبان اساسا برای استفاده بر روی سیستم عامل های Mac OS X و IOS شرکت اپل ایجاد شده است.

PERL: مانند یک نوار مسیر عبوری برای اینترنت به نظر می رسد و بیشتر برای هماهنگ سازی پایگاه های اطلاعاتی و یا دیگر سیستم ها بکار می رود. یکی از کاربردهای مهم زبان برنامه نویسی Perl در نوشتن اکسپلوییت‌ها و کدهای تخریب است . پرل به عنوان یک زبان چسبنده می‌تواند در زبان‌های دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

RUBY: زبان Ruby برای ساخت برنامه های تحت وب ، شبیه ساز ها ، مدل های سه بعدی ، برنامه تجاری ، رباتیک ، شبکه ، علوم مخابراتی و سیستم های مدیریت سیستم استفاده می شود. طراح و سازنده این زبان ، در سال ۲۰۱۰ گفت : هیچ برنامه نویس Ruby نمی شناسم که بیکار مانده باشد.

 HTML/CSS: اچ تی ام ال زبان برنامه‌نویسی نیست، بلکه زبانی برای نشانه‌گذاری ابرمتن است و اساساً برای ساخت‌مند کردن اطلاعات و جدایش اجزای منطقی یک نوشتار نظیر عناوین، تصاویر، فهرست‌ها، بندها و جداول به کار می‌رود. از سوی دیگر، HTML را نباید به عنوان زبانی برای صفحه‌آرایی یا نقاشی صفحات وب به کار بُرد؛ این وظیفه اکنون بر دوش فناوری‌های دیگری همچون CSS استHTML. در کنار CSSهستهٔ فناوری ساخت صفحه‌های وب هستند. HTMLزبان توصیف ساختار صفحه‌های وب است.

MATLAB:برنامه کامپیوتری است که برای کسانی که با محاسبات عددی و بویژه جبر خطی سر و کار دارند، تهیه شده است.

Python: زبان های برنامه نویسی پویا, بخصوص Python ، برای ایجاد برنامه های کاربردی ابری در قالب هایی مثل Django استفاده می شوند. قابل ذکر است موتور برنامه های گوگل ، با زبان Python نوشته شده است . این زبان در رده زبان های برنامه نویسی عمومی جای می گیرد به طوری که به منظور های متفاوتی مثل عرصه های همچون هوا و فضا ، موبایل ، اقتصادی و نظامی قابل استفاده می باشد.

مطالب پیشنهادی :
انجام پایان نامه رشته مهندسی مواد در مقطع ارشد و دکتری

AWK: یک زبان پردازش متن میباشد که کوچک و سریع و ساده بوده و این یکی از ویژگی های استاندارد از اکثر سیستم عامل های شبه یونیکس است.

Delphi: دلفی یک زبان بصری (Visual) است که در محیط ویندوز اجرا می‌شود و این قابلیت را دارد که برای ویندوز و DOS برنامه تولید کند.

XUL: زبان زول به صورت عمده برای ایجاد ابزارهای شرکت موزیلا و گسترش دهنده‌های (به انگلیسی: extensions) آنها استفاده می‌شود هرچند در ابزارهای تحت وبی که بر روی پروتکل HTTP تبادل داده دارند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Curl: کرل ترکیبی از متن نشانه گذاری (مشابه HTML) اسکریپتی (مشابه جاوا اسکریپت) ، و محاسبات سنگین امری (مانند جاوا، #C، c++) در یک چارچوب واحد و یکپارچه است. به همین خاطر در طیف وسیعی از شرکت‌های داخلی، B2B B2C و برنامه‌های کاربردی استفاده می‌شود.

انجام رساله دکتری و انجام رساله دکترا با موسسه تز پی اچ دی

انجام پایان نامه دکتری و انجام پایان نامه دکترا با موسسه پایان نامه دکتری

با همکاری تز پی اج دی سامانه برتر مشاوره رساله دکتری

تلفن تماس : 09184885900 و 09354536070

 

یک نظر بگذارید

Related Posts