انجام پایان نامه دکترا حقوق | انجام رساله دکترا حقوق

انجام پایان نامه دکترا حقوق | انجام رساله دکترا حقوق

انجام پایان نامه دکترا حقوق | انجام رساله دکترا حقوق

انجام پایان نامه دکترا حقوق | انجام رساله دکترا حقوق :

در این مقاله می‌خواهیم به معرفی و خدماتی که در زمینه انجام پایان نامه در گرایش‌های رشته حقوق در موسسه ایزی تز صورت می گیرد بپردازیم.

1-انجام پایان نامه رشته حقوق جزا و جرم شناسی،

2-انجام پایان نامه رشته حقوق خصوصی،

3-انجام پایان نامه رشته حقوق مالکیت فکری،

4-انجام پایان نامه رشته حقوق اقتصادی،

5-انجام پایان نامه رشته حقوق محیط زیست،

6-انجام پایان نامه رشته حقوق عمومی‌،

7-انجام پایان نامه رشته حقوق بین‌الملل،

8-انجام پایان نامه رشته حقوق تجارت بین‌الملل

9-انجام پایان نامه رشته حقوق بشر.

دانشجویانان این رشته می‌توانند برای انجام پایان نامه در هر یک از این گرایش ها با موسسه در ارتباط باشند.

در این مقاله توضیح مختصری در مورد گرایش‌های مختلف رشته حقوق ارائه می دهیم.

گرایش حقوق خصوصی

این گرایش جزو قدیمی‌ترین رشته‌های دانش حقوق می باشد که در سال‌های اخیر در نظام آموزشی کشور به‌ عنوان یک رشته مستقل تدریس می‌شود. در واقع همان حقوق داخلی است که به دو حوزه حقوق خصوصی و حقوق عمومی تقسیم بندی می‌شود.
کلیه حقوق داخلی کشور در یکی از این دو گروه قرار می‌گیرند. از موضوعات مورد بررسی در حقوق خصوصی قواعد مربوط به روابط اشخاص جامعه با یکدیگر است و حقوق عمومی روابط متقابل اشخاص و دولت‌ها را با یکدیگر تنظیم می‌کند.
موضوعات مورد بحث در رشته حقوق خصوصی به دو حوزه حقوق مدنی و حقوق تجارت مربوط هستند همچنین دروس دیگری در این رشته تدریس می‌شود ولی حقوق مدنی و حقوق تجارت به صورت پیشرفته و تطبیقی تدریس می‌شود.

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه حقوق گرایش حقوق خصوصی در موسسه پژوهشی ایزی تز لطفا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان توسط متخصصین برتر موسسه بهره مند گردید.

گرایش حقوق جزا و جرم شناسی

حقوق جزا به دو قسمت حقوق جزای ماهوی و شکلی تقسیم می‌شود. رشته‌های حقوق جزای عمومی و اختصاصی زیر مجموعه حقوق جزای ماهوی‌اند. حقوق جزای عمومی به مطالعه قواعد کلی و مشترک جرائم و مجازات و حقوق جزای اختصاصی به مطالعه جزایم به طور خاص و شرایط اختصاصی حاکم بر آن‌ها می‌پردازد.
حقوق جزای شکلی که در فاصله بین وقوع جرم و صدور حکم مجازات اهمیت می‌یابد و مجموعه قوانین و مقرراتی است که برای کشف جرم تعقیب متهمان و تحقیق از آنان، تعیین مراجع ذی‌صلاح، شیوه‌های اعتراض به آراء و نیز بیان تکالیف مسئولان قضایی و انتظامي در طول رسيدگي به دعواي كيفري و اجراي احكام از یک‌سو و حقوق آزادي‌هاي متهمان از سوي ديگر، ‌وضع و تدوين شده است.جرم‌شناسي، علمي است كه به مطالعه‌ی علمي و روشمند پديده‌ی مجرمانه مي‌پردازد.

مطالب پیشنهادی :  انجام پایان نامه | انجام پایان نامه ارشد | انجام پایان نامه دکتری

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه حقوق گرایش حقوق جزا و جرم شناسی در موسسه پژوهشی ایزی تز لطفا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان توسط متخصصین برتر موسسه بهره مند گردید.

گرایش حقوق تجارت بین الملل

حقوق تجارت بين‌الملل از قواعدي بحث مي‌كند كه بر روابط تجاري فرامرزي و شيوه‌ي حل و فصل اختلافات ناشي از آن حاكم است. در تقسيم‌بندي كلي مباحث مطرح در اين رشته به سه حوزه‌ي قراردادهاي تجاري بين المللي، داوري تجاري بين‌المللي و ورشكستگي بين‌المللي قابل تقسيم‌بندي است.

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه حقوق گرایش حقوق تجارت بین الملل در موسسه پژوهشی ایزی تز لطفا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان توسط متخصصین برتر موسسه بهره مند گردید.

گرایش حقوق بین الملل

اين رشته به حقوق و موازين يا قواعد و مقرراتي مي‌پردازد كه بر روابط اختصاصي جامعه‌ي بين‌المللي و به ويژه تابعان فعال حقوق بين‌الملل يعني دولت‌ها و سازمان‌هاي بين‌المللي در حوزه‌هاي مختلف صلح و امنيت، حقوقي، اقتصادي، فرهنگي و… حاكم است.
فارغ‌التحصيلان اين رشته مي‌توانند به طور خاص در وزارت امور خارجه و كلاً دفاتر امور بين‌الملل تمامي وزارتخانه‌ها و ادارات مشغول به كار شوند

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه حقوق گرایش حقوق خصوصی در موسسه پژوهشی ایزی تز لطفا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان توسط متخصصین برتر موسسه بهره مند گردید.

گرایش حقوق عمومی

در آن به موضوع رابطه دولت با مردم پرداخته می‌شود. فارغ‌التحصيلان حقوق عمومي می‌توانند در مشاغلي همچون قضاوت در ديوان عدالت اداري، ‌مشاوره‌ی حقوقي در ادارات قوانين و معاونت‌هاي مجلسی وزارت خانه‌ها و دستگاه‌هاي دولتی به فعاليت بپردازند.
این گرایش از حقوق سياسي‌ترين رشته حقوق و یا حقوقي‌ترين رشته علوم سياسي می‌نامند چون به بررسي و تبيين اصول و موازين مربوط به تنظيم روابط دولت و دستگاه‌هاي دولتي با اشخاص حقيقي و حقوقي در جامعه و نيز ساير دستگاه‌هاي دولتي است، مي‌پردازد.

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه حقوق گرایش حقوق عمومی در موسسه پژوهشی ایزی تز لطفا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان توسط متخصصین برتر موسسه بهره مند گردید.

گرایش حقوق بشر

حقوق بشر رشته‌اي نوپا محسوب می‌شود كه به بحث درباره حقوق مختلفي از جمله مدني و سياسي (مثل حق حيات، حق آزادي عقيده) و اقتصادي و اجتماعي (مثل حق كار، حق آموزش، حق تامين اجتماعي) مي‌پردازد.
علاقه‌مندان اين رشته علاوه بر تدريس در دانشگاه‌ها و مراكز مختلف آموزشي به انجام امور پژوهشي در مراكز تحقیقاتی و به ويژه مركز پژوهش‌هاي مجلس، مركز پژوهش‌هاي نهاد رياست‌جمهوري، مركز توسعه قضايي قوه‌‌ قضاييه و وزارت امور خارجه بپردازند.

مطالب پیشنهادی :  انجام پایان نامه دکتری و ارشد در اصفهان

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه حقوق گرایش حقوق بشر در موسسه پژوهشی ایزی تز لطفا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان توسط متخصصین برتر موسسه بهره مند گردید.

گرایش حقوق مالکیت فکری

به دو حوزه کلی تقسیم بندی می‌شود، 1 ـ حقوق اموال فكري، ادبي و هنري 2 ـ حقوق اموال فكري صنعتي. در حوزه‌ي يكم شرايط حمايت و ضمانت اجراهاي نقض حقوق پديد‌آورندگان آثار ادبي و هنري مورد بحث واقع مي‌شود و حوزه‌ي دوم به بحث از شرايط حمايت و ضمانت اجراهاي نقض حقوق اشخاص بر اختراع، علامت تجاري، طرح صنعتي‌، نشانه‌هاي جغرافيايي،‌ طرح ساخت مدارهاي يكپارچه‌ي الكترونيكي، نمونه اشيا مصرفي، نام تجاري و ساير مصاديق اموال فكري،‌ صنعتي و تجاري مي‌پردازد.‌

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه حقوق گرایش حقوق خصوصی در موسسه پژوهشی ایزی تز لطفا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان توسط متخصصین برتر موسسه بهره مند گردید.

گرایش حقوق محیط زیست

امروزه ما شاهديم که حقوق محيط زيست در رويکردهای عصر پست مدرن ما جايگاه بسيار مهمی دارد؛ امروزه مسئله‌ی محيط زيست تبديل به يک مسئله‌ی جهانی شده است. به‌عنوان مثال، تقريباً در اکثر وب‌سایت‌هایی که متعلق به ارگان‌های تجاری و صنعتی است، يک لينک هم به خط مشی‌های زيست محيطی آن سازمان مربوط می‌شود و به نظر ما ايران هم نبايد از اين حرکت جهانی غافل بماند.
علاقه‌مندان اين رشته می‌توانند به انجام كارهاي پژوهشي در مراكز تحقیقاتی و به ويژه مركز پژوهش‌هاي مجلس، مركز پژوهش‌هاي نهاد رياست جمهوري، مركز توسعه قضايي قوه قضاييه و وزارت امور خارجه بپردازند. علاوه بر اين مطالعه اين رشته اثرات قابل توجهي بر كار افرادي دارد كه قصد دارند در حرفه وكالت يا قضاوت وارد شوند و با توجه به تخصصي شدن موضوعات حقوقي اين گرايش به‌عنوان يكي از گرايش‌هاي جديد حقوق مي‌تواند دورنماي بسيار روشني را براي آن تصور نمود

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه حقوق گرایش محیط زیست در موسسه پژوهشی ایزی تز لطفا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان توسط متخصصین برتر موسسه بهره مند گردید.

گرایش حقوق اقتصادی

حقوق اقتصادي بر دو محور تاكيد دارد: 1 ـ تاكيد بيش‌تر بر حوزه اقتصادي قوانين و مقررات 2 ـ تحليل و تجزيه اقتصادي قوانين
تاكيد بيش‌تر بر حوزه اقتصادي قوانين و مقررات: در اين گرايش قوانين و مقرراتي كه با حوزه‌هاي اقتصادي و بازرگاني ارتباط بيش‌تر و تنگاتنگ دارند مورد بررسي و تحليل قرار مي‌گيرند از جمله اين حوزه‌ها حقوق بيمه،‌ حقوق مالكيت‌هاي صنعتي، حقوق نفت، حقوق ساخت و ساز و … است.
تحليل و تجزيه اقتصادي قوانين: در گرايش حقوق اقتصادي، قوانين و مقررات از منظر اقتصادي بررسي مي‌شوند. تشخيص مباني و آثار اقتصادي قوانين به قانون‌گذار و حقوق‌دانان كمك مي‌كند كه قوانين را در راستاي بهبود وضعيت اقتصادي تصويب يا اصلاح يا تفسير كنند.

مطالب پیشنهادی :  انجام رساله دکتری | انجام رساله دکترا | انجام پایان نامه دکتری | انجام پایان نامه دکترا

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه حقوق گرایش حقوق خصوصی در موسسه پژوهشی ایزی تز لطفا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان توسط متخصصین برتر موسسه بهره مند گردید.

گرایش حقوق ارتباطات

حقوق ارتباطات یک رشته حقوقی مستقل و نوپاست، این رشته جدید از مبانی مستحکمی برخوردار است که بسیاری از آن‌ها تا حدود زیادی از اصول حاکم بر دیگر رشته‌های حقوق، منشأ گرفته‌اند. به همین جهت، با سایر رشته‌های حقوق رابطه بسیار نزدیکی دارد.
آنچه در دهه‌های اخیر حقوق ارتباطات را تحت تأثیر قرار داده پیشرفت تکنولوژی‌های نوین اطلاعات و ارتباطات است. به همین لحاظ، توجه به جنبه‌های حقوقی ارتباطات و اطلاعات، از اهمیت خاصی برخوردار شده است. متخصصان حقوق ارتباطات، پنج شاخه را مورد بررسی قرار می‌دهند
مقررات حقوقی تأسیس و اداره مؤسسات ارتباطی
مقررات حقوقی حاکم بر محتوا و انتشار مندرجات، برنامه‌ها و پیام‌های ارتباطی
مقررات حقوقی حرفه روزنامه‌نگاری و سایر دست‌اندرکاران ارتباطات
مقررات حقوقی مالکیت معنوی
مقررات حقوقی بین المللی ارتباطات

انجام پایان نامه دکترا حقوق | انجام رساله دکترا حقوق | انجام رساله دکتری و انجام رساله دکترا با موسسه تز پی اچ دی | 09184885900 تماس

انجام پایان نامه دکترا حقوق | انجام رساله دکترا حقوق | انجام رساله دکتری و انجام رساله دکترا با موسسه تز پی اچ دی | 09184885900 تماس

انجام رساله دکتری و انجام رساله دکترا با موسسه تز پی اچ دی

انجام پایان نامه دکتری و انجام پایان نامه دکترا با موسسه پایان نامه دکتری

با همکاری تز پی اج دی سامانه برتر مشاوره رساله دکتری

تلفن تماس : 09184885900 و 09354536070

 

 

یک نظر بگذارید

Related Posts